Tištěná prezentace má stále svou váhu a funguje

Ačkoli v dnešní době zažívá počítačová technika obrovský rozkvět a iPad je opravdu úžasné zařízení, celosvětově neustále roste produkce tiskovin a papír je stále nejoblíbenější nosič textové a obrazové informace.

Mnoho lidí si stále tiskne emaily nebo čte tištěné noviny a časopisy i přesto, že jsou dostupné na internetu nebo tabletu. Tištěná informace je stále ještě vnímána jinak než informace vyobrazená elektronicky. Například tištěný katalog zaslaný poštou má u zákazníka pořád větší váhu, než katalog v pdf zaslaný emailem. Je to hlavně proto, že zákazník vidí v tiskovině určitou hodnotu a velice dobře si uvědomuje, že jste si s její výrobou dali práci a investovali do ní peníze. Při osobním kontaktu si pak udělá obrázek o Vaši firmě dle úrovně materiálu, kterými se prezentujete.

Naše grafické studio je schopno Vám nabídnout komplexní profesionální servis při zpracování a produkci tiskovin. Zjednodušeně řečeno navrhneme obsah, zpracujeme grafiku i fotografie, vytvoříme texty, provedeme korekce, připravíme tisková data a pohlídáme tisk. Pokud fotografie nemáte, nafotíme je u nás ve studiu nebo v ateliéru ve spoluprácí s profesionálním fotografem. Stále sledujeme nové trendy a rádi Vám poradíme s volbou materiálu  a dalšími možnými technologiemi tisku a povrchových úprav. 

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636