Výroční zpráva Ostravských vodáren a kanalizací za rok 2012

Pro společnost Ostravské vodárny a kanalizace a. s. jsme vytvořili Výroční zprávu za rok 2012. Koncept Výroční zprávy vychází ze snahy vytvořit přehlednou, moderní a reprezentativní tiskovinu, která by svým grafickým i polygrafickým zpracováním reprezentovala postavení společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s. v Moravskoslezském regionu a daném oboru.

Celková koncepce výroční zprávy se nese v moderním a hravém grafickém stylu. Grafika jednotlivých předělů je postavena na barevných vektrorových ilustracích vycházejích z nového koncept jednotného vizuálního stylu tiskovin. Na ilustracích jsou zachyceny jednotlivé důležité objekty společnosti Ostravské vodárny a kanalizace a. s., tak jak s nim přichází denně do styku běžný obyvatel Ostravy. Ilustrace jsou doplněny slogany vycházejícími z multimediální prezentace nebo internetových stránek. Hravá vizuální linka ilustrovaných předělů a doplňkových prvků v kombinaci s dvousloupcovou sazbou textu tvoří konzistentní celek. Motiv ilustrace se pak také objevuje na cd, které je nedílnou součástí výroční zprávy.

Pro tisk výroční zprávy jsme zvolili kvalitní ekologický křídový papír s certifikátem gramáže 150g/m2 a celoplošně jsme ho ochránili neutrálním disperzním lakem. Pro tisk ekonomické části jsme použili recyklovaný papír. Na obálku jsme vybrali kvalitní matný křídový papír gramáže 350g/m2, který jsme matně zalaminovali. Vazbu jsme volili lepenou PUR se hřbetem.

Celou zakázku jsme realizovali na vysoce kvalitních strojích značky Heidelberg jedním průjezdem stroje, což zaručilo dokonalou ostrost a čistotu soutisků jednotlivých barev.

 

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636