Grafické práce - reklamní grafika na míru a dtp služby

V minulém století se tvorbě reklamní grafiky věnovali pouze lidé s patřičným vzděláním, znalostmi a zkušenostmi. S rozvojem výpočetní techniky pro domácnosti a dostupností různých grafických programů se reklamní grafice začíná stále více věnovat laická veřejnost. V některých případech se mezi nimi opravdu objeví talentovaní jedinci, kteří se pak díky postupnému vzdělávání a praxi etablují mezi profesionály. Valná většina laiků však klame neznalé klienty a prodává jim mnohdy pod cenou nekvalitní a neprofesionální práci, která není schopna naplnit jejich očekávání.

Klient přicházející do grafického studia má zpravidla velmi obecnou představu o svém požadavku a je na studiu, aby s ním vše detailně probralo, zpracovalo nabyté informace a nabídlo klientovi to nejlepší řešení. Základem kvalitní grafické práce jsou dobře zpracované zadání a připravené podklady. S přípravou podkladů a zadání pomáhá zákazníkovi produkční, který se pak stará o průběh celé zakázky. Na základě zadání připraví grafik klientovi grafický návrh, který je pak spolu s produkčním konzultován a dále zpracováván v závislosti na typu dané zakázky.

Naši grafici jsou zkušení profesionálové, kteří neustále sledují nové trendy a technologie, mají letitou praxi v oboru a snaží se klientům vytvořit jednoduchý, neotřelý, funkční a zároveň čistý grafický design. Grafické práce jsou přímo provázané s nabídkou služeb našeho studia. Jedná se především o tvorbu logotypů, zpracování firemního vizuálního stylu – Corporate Identity, zpracování designu obalů, tiskovin, outdoorové reklamy nebo tvorbu ilustrací na míru. Nabízíme také kompletní služby DTP studia jako je sazba, zlom, scan, úprava fotografií, tisková příprava nebo příprava knih a časopisů do tisku.

Grafiku zpracováváme pomocí nejnovější sady profesionálních programů společnosti Adobe na platformě Apple iMac.

Pro více informací nebo cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  23+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1023+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  13 023+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  213 023+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636