Analýza webu - návrh struktury a funkčnosti stránek

 Na první schůzce s klientem se nejdříve obeznámíme se současným stavem jeho internetových stránek, provedeme prvotní zběžnou analýzu a doporučíme, co je možné s internetovými stránkami dělat. Na základě požadavků a představ klienta a po následné konzultaci zpracujeme návrh struktury a členění www stránek. Dále připravíme návrh funkčnosti stránek. Po schválení informační architektury a funkčnosti webu přistoupíme k vytvoření návrhu webdesignu internetových stránek.

Při navrhování struktury a funkčnosti internetových stránek klademe především důraz na jednoduchost zpracování stránek a jejich přehlednost. Snažíme se také dodržovat vžité standardy, podle kterých se řídí většina uživatelů internetu. Velice důležitá je také kompatibilita s nejběžnějšími druhy internetových prohlížečů jako je Explorer, Firefox, Opera či Safari a Chrome. Na základě dohody se zákazníkem jsme schopni stránky také optimalizovat pro různá mobliní zařízení, která jsou stále více populární. Takto optimalizované stránky mají tzv. responzivní design.

Proč vybrat právě nás?

Protože tvoříme věci, které fungují

Protože máme cit pro originální grafiku

A protože pro vás uděláme první poslední

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám!

Co říkají naši zákazníci

S grafickou speciálkou jsme spolupracovali při otevírání naší první pobočky v Ostravě, kdy nám pomáhali při realizaci interiéru kavárny. Vše zvládli na výbornou v krátkém termínu, špičkové kvalitě a do realizace vnesli vlastní invenci a nápady. Můžu je vřele doporučit.
 

Erik Zlámal / Regional Director

Slide 1

Grafická speciálka je spolehlivým a flexibilním partnerem při realizaci projektů jakékoliv velikosti. Mohu se na ně obrátit s požadavkem na realizaci reklamních tiskovin či dárkových předmětů, přičemž vždy přijdou s něčím novým a netradičním při dodržení vysoké kvality výstupů. Jsou také schopni představit komplexní řešení v oblasti online komunikace (web, SEO, PPC) s využitím těch nejmodernějších trendů.

Jan Tic Marketing Communication Manager

Slide 2

Naše spolupráce s grafickou speciálkou začala před více než 10ti lety redesignem obalů likvidátoru pachu ALP. S prací jsme byli nadmíru spokojeni a základ designu používáme s drobnými úpravami úspěsně dodnes. Postupně se naše spolupráce rozšířila na redesign logotypu a firemní identity, internetové stránky, letáky, katalogy a kreativu, při tvorbě reklamních kampaní. Rád bych také vyzdvihl osobní přístup a vysokou odbornost p. Dvořáka.

David Rašmadžian jednatel společnosti ALP ECOLOGY

Slide 3

  Nestali jsme se odborníky přes noc

  20+

  let zkušeností
  a každodenní praxe v oboru

  1020+

  klientů s námi spolupracovalo
  opětovně nebo nás doporučilo

  12 020+

  úspěšně zrealizovaných
  a předaných projektů

  202 020+

  vyřízených telefonátů a e-mailů
  ke spokojenosti zákazníků

   

   

  ERA
  T-Mobile
  Vodafone
  Kofola
  Česká obchodní inspekce
  Česko-sloveská obchodní banka
  DHL
  Mipl
  Ostravské vodárny a kanalizace a.s.
  Železárny a Drátovny Bohumín
  Poštovní Spořitelna
  Fajn zmzlina
  Okin Facility
  Hlavní město Praha
  Ostrava
  Viega
  Makro
  Moravskoslezský kraj
  OSBAU
  Diamant
  Vitkovická střední průmyslová škola a gymnázium
  Metrostav
  Sareza
  Kavis
  Zlatá Studňa
  Huawei
  Blue Style
  ALP ecology
  Schindler
  Abena
  GreenGas
  Isolda
  Talkey
  ČEZ Energo
  Hellors
  Spice box
  NetDirect
  Holver
  MSIC
  ClineX
  Fin-stal
  OCHI Inženýring
  RAMA Moravia
  Betochem
  GP Servis
  Volejte, pište
  603 818 636